Фреза ГЛОБУС 3604 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 3604 крайкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 3604 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3604 крайкова фігурна
Характеристики: Арикул — 3604.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 37.0 мм. Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3604 |
| Діаметр фрези (D) | 37.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


