Фреза ГЛОБУС 2019 R6 крайкова фігурна напівстержева Фреза ГЛОБУС 2019 R6 кромкова фігурна напівстержева Купити Фреза ГЛОБУС 2019 R6 квадратна фігурна напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 2019 R6
Характеристики: Артикул — 2019-R6.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2019-R6 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴


