Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D62.4 Конусні фрези призначені для зняття фаски з крайок виробу, а також створення пазо-шипових соєденей. Продукція Глобус доступна за ціною, має великий асортимент, а GLOBUS 1022 D62.4 — один із яскравих його представників. Фрези цієї компанії отримали чудові відгуки як від домашніх майстрів, так і від професіоналів, для їх виготовлення використовують тільки якісні матеріали та технології. Фреза застосовується для виконання робіт із дерева. Її робочий діаметр становить 62.4 мм, а діаметр хвостовика — 12 мм. Довжина різу — 29,4. Купити Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D62.4 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D62.4
Характеристики: Артикул — 1022-d12-D63.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромічна конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 62.4 мм. Довжина різу (h) — 29.4 мм. Якість зубів (Z) — 2.Страміну торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d12-D63 |
| Діаметр фрези (D) | 62.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 29.4 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴



