Фреза ГЛОБУС 2201 D30 кромкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2201 D30 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2201 D30 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2201 D30 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Арикул — 2201-D30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2201-D30 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴


