
Фреза ГЛОБУС 1015 D33 d8 h20 R10 кромкова з нижнім підшип. галтель
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1015 R10 кромкова з нижнім підшип. галтель Фреза ГЛОБУС 1015 R10 кромкова з нижнім підшип. галтель Купити Фреза ГЛОБУС 1015 R10 крайковий з нижнім підшип. галтель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1015 R10 кромкова з нижнім підшип. галтель
Характеристики: Артикул — 1015-R10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1015-R10 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Крихітна галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

