Фреза ГЛОБУС 1012 d12 D25 h40 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D25 пазова галюзева Купити Фреза ГЛОБУС 1012 d12 d25 h40 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1012 D25
Характеристики: Артикул — 1012-D25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина фрези (L) — 120.0 мм. Довжина різу — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-D25 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 120.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴


