
Фреза ГЛОБУС 1013 D26 d8 h30 R16 крайкова фігурна
662 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1013 R16 h30 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1013 D26 R16 Купити Фреза ГЛОБУС 1013 R16 h30 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1013-h30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 26.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1013-h30 |
| Діаметр фрези (D) | 26.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴


