Фреза ГЛОБУС 1011 z3 D35 для дверних петель Фреза ГЛОБУС 1011 z3 D35 Купити Фреза ГЛОБУС 1011 z3 D35 для дверних петель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1011 z3 D35
Характеристики: Артикул — 1011-z3-D35.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для дверних петель (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина різа (h) — 18.0 мм.Колі зубців (Z) — 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1011-z3-D35 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴



