Фреза ГЛОБУС 2416 D40 Фігір'яна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 2416 D40 Фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 2416 D40 Фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2416 D40 Фігірейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 2416-d40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різання (h) — 7.0 мм. Родіус (R) — 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2416-d40 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 7.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


