Фреза ГЛОБУС 2106 R8 крайкова калютова Фреза ГЛОБУС 2106 R8 фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 2106 R8 кромальна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Арикул — 2106-R8.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм. Родіус (R) — 8.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2106-R8 |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


