Фреза ГЛОБУС 2010 R8 кромкова калевкова з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2010 R8 квадратна кальянкова з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2010 R8 квадратна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2010 R8 крайкова калевкова з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2010-R8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 45.0 мм. Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2010-R8 |
| Діаметр фрези (D) | 45.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


