Фреза ГЛОБУС 1027 R6 для виготовлення розеток Фреза ГЛОБУС 1027 R6 для виготовлення розеток Купити Фреза ГЛОБУС 1027 R6 для виготовлення розеток Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1027 R6
Характеристики: Артикул — 1027-R6.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для виготовлення декоративних розеток.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 36.0 мм. Довжина різання (h) — 18.0 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027-R6 |
| Діаметр фрези (D) | 36.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Для виготовлення декоративних розеток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


