
Фреза ГЛОБУС 1026 D36 d8 h30 R12 пазова для виготовлення розеток
620 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1026 R12 пазова для виготовлення розеток Фреза ГЛОБУС 1026 R12 пазова для виготовлення розеток Купити Фреза ГЛОБУС 1026 R12 пазова для виготовлення розеток Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1026 R12
Характеристики: Артикул — 1026-R12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для виготовлення декоративних розеток.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 36.0 мм. Довжина різання (h) — 30.0 мм. Родіус (R) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1026-R12 |
| Діаметр фрези (D) | 36.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 12.0 мм |
| Тип фрези | Для виготовлення декоративних розеток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

