Фреза ГЛОБУС 1018 R18 крайкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1018 R18 кромкова кавоварка Купити Фреза ГЛОБУС 1018 R18 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1018-R18.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 49.0 мм. Пошипник (d x D x l) — 5х13х4 мм. Довжина різу (h) — 22.0 мм. Роус (R) — 18 мм.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-R18 |
| Діаметр фрези (D) | 49.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Радіус (R) | 18.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


