Фреза ГЛОБУС 1023 l5x66 d12 крайкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1023 l5x66 d12 крайкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1023 l5x66 d12 крайкова фальцива Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-d12-h-5x66.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 66.0 мм. Довжина фрези (L) — 40.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-d12-h-5x66 |
| Діаметр фрези (D) | 66.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


