Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D18 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D18 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D18 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-d12-D18.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 120.0 мм. Довжина різу (h) 40.0 мм. Довжина хвостовика ISO — 80 мм.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-d12-D18 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 120.0 мм |
| Довжина хвостовика | 80.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴


