
Фреза пазова пряма D30 d8 L40 h16 Глобус 1007
567 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова пряма Глобус 1007 D30Комплектація: Фреза пазова пряма Глобус 1007 D30
Характеристики: Артикул — 1007-d30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина фрези (L) — 40.0 мм. Довжина різа (h) — 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-d30 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 40.0 мм |
| Довжина хвостовика | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

