Фреза ГЛОБУС 1013 R10 h24 кромкова напівстережева Фреза ГЛОБУС 1013 R10 h24 кромкова напівстерменева Купити Фреза ГЛОБУС 1013 R10 h24 кромкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1013 R10 h24 кромкова напівстержева
Характеристики: Артикул — 1013-h24.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 24.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа — 240 мм. Довжина різа (h2,b) — 16.0 мм. Родіус (R) — 10.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв. Якісність зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 33.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Тайвань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1013-h24 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 24.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 24.0 мм |
| Довжина різу (h2,b) | 16.0 мм |
| Довжина хвостовика | 33.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


