
Фреза ГЛОБУС 1004 D40 d8 h9 O150 пазова V-подібна
567 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1004 D40 O150 пазова V-подібна Фреза ГЛОБУС 1004 D40 O150 пазова V-подібна Купити Фреза ГЛОБУС 1004 D40 O150 пазова V-подібна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1004-150x40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різу (h) — 9.0 мм. Градси (O) — 150.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1004-150x40 |
| Градуси (O) | 150 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

