
Фреза ГЛОБУС 2104 D38 d8 h10 R6 кромкова калевкова
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2104 R6 кромкова калевкова Фреза ГЛОБУС 2104 R6 квадратна Купити Фреза ГЛОБУС 2104 R6 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 2104-R6.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2104-R6 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

