Фреза ГЛОБУС 1016 D21 h16 кромкова з нижнім підшип. галтель Фреза ГЛОБУС 1016 D21 h16 крайковий з нижнім підшип. галтель Купити Фреза ГЛОБУС 1016 D21 h16 runt з нижнім підшип. гатель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1016 D21 h16 крайкова з нижнім підшип. галтель
Характеристики: Артикул — 1016-h16.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1016-h16 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Тип фрези | Крихітна галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


