Фреза ГЛОБУС 2015 R4 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 2015 R4 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 2015 R4 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2015 R4 крайкова фігурна
Характеристики: Арикул — 2015-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фігурна, покрівельна напівстережева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різання (h) — 22.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2015-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Крихітна фігурна, Крихітна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


