Фреза ГЛОБУС 1024 D48 O45 кромкова конусна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1024 D48 O45 крайкова конусна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1024 D48 O45 квадратна конусна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1024-45.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 22.5 мм.Грасси (O) — 45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1024-45 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.5 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


