
Фреза ГЛОБУС 1012 d12 D18 h40 L120 пазова галява
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 d12 18x40 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D18 пазова галювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1012 d12 18x40 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1012 D18
Характеристики: Артикул — 1012-D18.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 120.0 мм. Довжина різу — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-D18 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 120.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

