Фреза ГЛОБУС 1017 R18 крайкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 R18 кромкова кавоварка Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R18 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-R18.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 49.0 мм. Довжина різання (h) — 25.0 мм. Родіус (R.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R18 |
| Діаметр фрези (D) | 49.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 18.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


