Фреза ГЛОБУС 1003 D30 d12 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1003 D30 d12 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1003 D30 d12 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1003-D30d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина фрези (L) — 65.0 мм.Дина (h.0 мм.В. фрези — фрези — фрези Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Галактики — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Тайвань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-D30d12 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴


