
Фреза ГЛОБУС 2015 D28 d8 h18 R3 крайкова фігурна
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2015 R3 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 2015 R3 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 2015 R3 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2015 R3 крайкова фігурна
Характеристики: Арикул — 2015-R3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фігурна, покрівельна напівстережева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.0 мм. Довжина різання (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2015-R3 |
| Діаметр фрези (D) | 28.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Тип фрези | Крихітна фігурна, Крихітна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

