
Фреза ГЛОБУС 1023 D40 d 8 h3 z3 крайкова фальцева
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1023 z3 l3 кромкова фальцеваКомплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-z3-h3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різу (h) — 3.0 мм. Якість зубців (Z) — 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-z3-h3 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 3.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

