Фреза ГЛОБУС 1021 D16 l30 крайкова пряма з верхнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1021 D16 l30 крайкова пряма з верхнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1021 D16 l30 крайкова пряма з верхнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1021 D16 l30 крайкова пряма з верхнім підшипником
Характеристики: Артикул — 1021-16x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1021-16x30 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴


