Фреза ГЛОБУС 1020 D12 l30 z4 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D12 l30 z4 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D12 l30 z4 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D12 l30 z4 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-z4-12x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм. Якість зубців (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-z4-12x30 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴



