
Фреза ГЛОБУС 1015 D20,6 d8 h6,35 R3 крайкова з нижнім підшип. галтель
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1015 R3 кромкова з нижнім підшип. галтель Фреза ГЛОБУС 1015 R3 крайковий з нижнім підшип. галтель Купити Фреза ГЛОБУС 1015 R3 крайковий з нижнім підшип. галтель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1015 R3
Характеристики: Артикул — 1015-R3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.6 мм. Довжина різу (h) — 6.35 мм. Родіус (R) — 3.17 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1015-R3 |
| Діаметр фрези (D) | 20.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.35 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.17 мм |
| Тип фрези | Крихітна галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

