Фреза Глобус 1010 R12 Пазова галювальна Фреза Глобус 1010 R12 Пазова Червона Купити Фреза Глобус 1010 R12 Пазова галюча Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Глобус 1010 R12 Пазова галювальна
Характеристики: Артикул — 1010-R12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 24.0 мм. Довжина різання (h) — 22.0 мм. Родіус (R) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1010-R12 |
| Діаметр фрези (D) | 24.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 12.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴


