Фреза кромкова конусна Глобус 1022 D40 d12
Комплектація
Фреза кромкова конусна Глобус 1022 D40 d12
Характеристики:
Артикул — 1022-d40-d12.
Бренд - Globus.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Кромкова конусна.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Діаметр фрези (D) — 40.0 мм.
Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d40-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


