Фреза ГЛОБУС 1024 D38 O30 кромкова конусна з нижнім підшипником Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1024-30.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина різання (h) — 23.0 мм.Грасси (O) — 30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1024-30 |
| Градуси (O) | 30 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 23.0 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


