Фреза ГЛОБУС 1120 20x30 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1120 20x30 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1120 20x30 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1120-20x30.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина різання (h) — 30.0 мм. Якісність зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1120-20x30 |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


