Фреза ГЛОБУС 1101 D2 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1101 D2 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1101 D2 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1101 D2
Характеристики: Арикул — 1101-D2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазава пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 2.0 мм. Довжина різу (h) — 6.0 мм. Враження фрези — RH.Страна торгової марки — марки Китай.Особливості — Тільки робоча частина з твердого сплаву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1101-D2 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 2.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Тільки робоча частина з твердого сплаву |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


