Фреза ГЛОБУС 1101 D1,5 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1101 D1,5 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1101 D1,5 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1101 D1,5
Характеристики: Арикул — 1101-D15.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 1.5 мм. Довжина різу (h) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1101-D15 |
| Діаметр фрези (D) | 1.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


