Фреза ГЛОБУС 1022 D40 кромкова конусна Фреза ГЛОБУС 1022 D40 кромкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 1022 D40 кромкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1022-d40.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Підшипник (d x D x l) — 5х13х4 мм. Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d40 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


