Фреза ГЛОБУС 1017 R16 крайкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 R16 кромкова кавоварка Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R16 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-R16.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 45.0 мм. Довжина різу (h) — 22.0 мм. Родіус (R) — 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R16 |
| Діаметр фрези (D) | 45.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Радіус (R) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴



