
Фреза Pobedit d8 D26.7 h16 R9.1 фібрирейна (8091)
700 ₴
- В наявності
- Код: 2042475
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D26.7 h16 R9.1 фібрирейна (8091)
Фреза кромкова калевкова POBEDIT 8091 D26.7 d8 h16 R9.1 обладнана двома різальними крайками з твердосплавною напайкою і нижній підшипник. Радіусні фрези застосовуються для оброблення крайок на прямо та криволінійних заготовках. Використовуються для роботи з м'якою і твердою деревиною на ручних фрезерних і крайкових верстатах із відповідними затискними патронами й адаптерами.
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Кромкова напівтерпенева.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 26,7 мм.
Довжина різу (h) — 16.0 мм.
Радіус (R) — 9,1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 26.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.1 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

