Фреза ГЛОБУС 1003 D14x50 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1003-14x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина фрези (L) — 86.0 мм. Довжина різу — 50.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-14x50 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 86.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴



