
Фреза ГЛОБУС 1003 D10 d8 h50 пазова пряма
428 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1003 D10x50 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1003 D10x50 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1003 D10x50 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1003-10x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 82.5 мм.Довжина (h.0 мм.В. фрези — фрези — фрези RH.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Doren — 32.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-10x50 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 82.5 мм |
| Довжина хвостовика | 32.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



