Фреза ГЛОБУС 2059 R4 пазова фасонна Фреза ГЛОБУС 2059 R4 пазова фасонна Купити Фреза ГЛОБУС 2059 R4 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2059 R4 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 2059-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 24.0 мм. Довжина різу (h) — 15.0 мм. Родіус (R) — 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2059-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 24.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴


