
Фреза ГЛОБУС 1027 D24 d8 h12 R3 для виготовлення розеток
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1027 R3 для виготовлення розеток Фреза ГЛОБУС 1027 R3 для виготовлення розеток Купити Фреза ГЛОБУС 1027 R3 для виготовлення розеток Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1027 R3
Характеристики: Артикул — 1027-R3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для виготовлення декоративних розеток.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 240 мм. Довжина різання (h) — 12.0 мм. Родіус (R) — 3.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027-R3 |
| Діаметр фрези (D) | 24.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Тип фрези | Для виготовлення декоративних розеток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

