
Фреза ГЛОБУС 1024 D31 d8 h23 O22.5 крайкова конусна з нижнім підшипником
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1024 D31 O22.5 крайкова конусна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1024 D31 O22.5 крайкова конусна з нижнім підшипком Купити Фреза ГЛОБУС 1024 D31 O22.5 крайкова конусна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1024-225.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.0 мм. Довжина різу (h) — 23.0 мм.Граси (O) — 22.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1024-225 |
| Градуси (O) | 22.5 |
| Діаметр фрези (D) | 31.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 23.0 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

