Фреза ГЛОБУС 1014 D27 кромкова напівстережева Фреза ГЛОБУС 1014 D27 кромкова напівстержева Купити Фреза ГЛОБУС 1014 D27 кромкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1014 D27
Характеристики: Артикул — 1014-D27.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 27.0 мм. Довжина різання (h) — 10.0 мм. Родіус (R) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1014-D27 |
| Діаметр фрези (D) | 27.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴


