
Фреза ГЛОБУС 1017 D41 d8 h20 R14 кромкова калевкова
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромкова Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R14 квадратна ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромкова калевкова
Характеристики: Артикул — 1017-R14.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 41.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник.Підшипник (d x DHx4 мм. Довжина різа — 20.0 мм. Родіус (R) — 14.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R14 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 41.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x13x4 мм |
| Радіус (R) | 14.0 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

