Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст Купити Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1006-D25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина різання (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1006-D25 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴


