
Фреза Глобус 1010 D20 d8 h19 R10 Пазова галювальна
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Глобус 1010 R10 Пазова галяна Фреза для дерева Глобус 1010 R10 Купити Фреза Глобус 1010 R10 Пазова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза для дерева Глобус 1010 R10
Характеристики: Артикул — 1010-R10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм. Родіус (R) — 10.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1010-R10 |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

