Фреза для дерева ГЛОБУС 1023 l2.75 крайкова фальцева Фреза для дерева ГЛОБУС 1023 l2.75 кромкова фальцева Купити Фреза для дерева ГЛОБУС 1023 l2.75 кромкова фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза для дерева ГЛОБУС 1023 l2.75 кромкова фальцева
Характеристики: Артикул — 1023-h275.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина фрези (L) — 50.0 мм. Довжина різа (h) — 2.75 мм. фрези — RH.Кількість зубів (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h275 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 2.75 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



